ZAPLATÍME ZA VÁS DPH Z POZEMKU!

Vážení zájemci o koupi nového bytu,

 

počátkem nového roku vstoupil v platnost zákon, který nově nařizuje platit DPH i z pozemku při prodeji nového bytu. Do konce minulého roku byl prodej pozemku od DPH osvobozen.

 

Snažíme se Vám neustále vycházet vstříc a nové bydlení Vám co nejvíce přiblížit. Proto tuto daň u nás platit NEMUSÍTE. My ji zaplatíme za Vás, protože ceny bytu NEZVYŠUJEME!

 

Věříme, že Vám teď již nic nebrání, abyste se zašli podívat do Kbel na nové bydlení a načerpali místní příjemnou a klidnou atmosféru. Zavolejte nám a domluvte si prohlídku. Rádi Vám pomůžeme vybrat ten správný byt.

 

Těšíme se na viděnou

 

Váš tým OPIDUM - reality a.s. a Aripuana a.s.


Mnoho úspěchů v Novém roce!!!

Vážení přátelé,

 

děkujeme Vám za úspěšnou spolupráci v tomto roce.

V tom novém Vám přejeme jen to nejlepší, zejména pak bydlení dle Vašich představ v té nejlepší lokalitě.

Těšíme se na další spolupráci v roce 2014.

 

Tým OPIDUM - Reality a.s.


KUPTE SI BYT DO KONCE ROKU BEZ DPH!

 

Vážení zájemci o koupi bytu,

 

po novém roce vstoupí v platnost několik senátem schválených daňových změn. Jedna z nich se dotýká i prodeje bytů, kdy dojde ke zvýšení jejich prodejní ceny z důvodu vyššího DPH.

Ušetřete proto na DPH a kupte si byt do konce roku. Pro více informací volejte našeho prodejce na 777 847 651.

 

Váš tým Opidum - reality a.s.

 


Získejte k vybraným bytům garážové stání nebo sklep zdarma

 

Vážení přátelé,

 

se začátkem nového školního roku jsme pro Vás připravili zajímavou akci. K vybraným bytům Vám zdarma přidáme garážové stání nebo sklep zdarma!

 

Navíc prodáváme stále všechny byty se slevou 10%.

 

Informujte se u našich prodejců, zda právě Váš vybraný byt získává jako bonus garážové stání nebo sklep.

 

Vaše Opidum - reality a.s. a Aripuana a.s.

 

 


KBELY - NEJLEPŠÍ MÍSTO V PRAZE!!!

Vážení přátelé a obyvatelé Kbel,

 

Praha 19 byla vyhlášena týdeníkem Ekonom v rámci soutěže Město pro život nejlepším místem v Praze co se týče kvality lokality. Zvítězila zejména díky nové bytové výstavbě, širokým možnostem využití volného času, snaze obce stále zlepšovat životní prostředí a díky krásnému okolí. Svou roli také hrálo velmi dobré dopravní spojení s centrem Prahy a kapacita mateřských a základních škol. Více informací o soutěži na www.mestoprobyznys.cz

 

Jsme velice hrdi, že jsme svou činností přispěli k tak vynikajícímu výsledku a zejména, že se zvýšila kvalita bydlení ve Kbelích.

 

OPIDUM - Reality a.s.

 

NOVÁ FOTOGALERIE

Vážení přátelé,

 

náš projekt se probudil k životu. Většina nových majitelů je již nastěhovaná, tráva se postupně zelená a stromy košatí. Chtěli byste to vše vidět? Stačí nás navštívit v našem prodejním centru přímo na náměstí kdykoliv ve všední den, nebo si prohlédnout nové fotografie ve fotogalerii a u jednotlivých bytů.

 

Krásné prázdniny

Váš tým Opidum - Reality

 

Otevření nových obchůdků v okolí náměstí

Vážení obyvatelé Kbel,

 

s radostí vám oznamujeme, že budou otevřeny nové obchůdky v nebytových prostorách v okolí náměstí u prodejny BILLA.

 

K již otevřenému specializovanému obchůdku s holandskými sýry přibude od září lékárna. Ta bude situována do přízemí domu D. Hned vedle ní bude od října otevřeno květinářství Květiny K. O jejich sortimentu zboží se můžete více dozvědět na www. kvetinyk.cz

 

Milovníci ryb jistě ocení i novou rybárnu, která se bude nacházet vedle prodejny se sýry.

 

Věříme, že otevření nových obchodů zvýší úroveň a spokojenost vašeho bydlení ve Kbelích.

 

Váš tým

Opidum-reality a.s.

 

Podklady pro vyřízení elektroměru

Vážení kupující,

 

dodavatel elektrické energie pro projekt Obytný park Kbely střed je společnost Pražská DS elektro. Je proto nutné vyřizovat si připojení elektroměru právě u této společnosti. I pokud byste trvali na dodávce elektrické energie od společnosti PRE, je nutné nejdříve se spojit se zástupcem firmy Pražská DS elektro (kontakt viz. níže). 

 

Všechny potřebné formuláře pro vyřízení elektroměru najdete na stránkách společnosti Pražská DS elektro v sekci "ke stažení".

 

Pokud budete mít k vyplnění dokumentů jakýkoliv dotaz, kontaktujte, prosím, zástupce Pražské DS elektro na níže uvedených kontaktech.

Vámi vyplněný dokument poté zašlete na adresu společnosti.

 

Děkujeme.

Tým OPIDUM – reality a.s.

Kontaktní údaje:

Pražská DS Elektro s.r.o.,

Tel.: 283 931 994 , Fax: 283 931 995.

Návštěvní hodiny: Po 12-16hod, St: 8-12hod

Kontaktní adresa: Praha 9 - Satalice, K rybníčku 33

Trvalé sídlo: Fričova 892/13, 12000 Praha 2 Vinohrady; IČO: 27877205 DIČ: CZ27877205

 


Rozsvěcení vánočního stromku

Vážení přátelé,

 

Městská část na vás nezapomněla ani v předvánočním čase. Ve kbelském parku, který se nachází vedle našeho projektu, uspořádala mikulášský den. Ten vyvrcholil rozsvícením velkého živého stromku. Celý program si můžete připomenout kliknutím na obrázek nebo se podívat na fotky z akce na www.kbelak.cz/mm/fotogalerie/5_12_09.html

 

 

Aripuana a.s. a Opidum - Reality a.s.

 


Billa otevřela pobočku 3.12.2009

Vážení obyvatelé Kbel,

 

ve čtvrtek 3.12.2009 slavnostně otevřela svoji pobočku prodejna potravin BILLA. Jsme přesvědčeni,že došlo ke zvýšení již tak vysoké úrovně bydlení v našem projektu.

 

Aripuana a


Slavnostní otevření kbelského parku

Vážení přátelé,

 

V sobotu 24. 10. 2009 od 10 hod proběhlo "Slavnostní otevření kbelského parku aneb středověká slavnost". Park se nachází přímo naproti Obytnému parku Kbely centrum. Celá akce se opravdu vydařila a návštěvnost byla vysoká. Fotky jsou k dispozici na www.photomodeling.cz/documents/241009.html

 

 

Aripuana a.s.


Sázení stromů

Vážení obyvatelé Kbel,

 

v týdnu od 19.10.2009 začala první etapa osazování stromů v rámci projektu Obytný park Kbely centrum. První stromy porostou v ulici Vágnerova, Tauferova a na kopci. Zbylé stromy budou osázeny po dokončení altánu a kašny.

Věříme, že jsme tímto učinili další krok k Vašemu spokojenému bydlení.

 

Aripuana a.s.


Slavnostní odhalení pamětních desek pánů Vágnera a Taufera

Vážení občané Kbel,

 

dne 13.10.2009 od 17 hod proběhlo slavnostní odhalení pamětních desek pánů Vágnera a Taufera, po kterých jsou pojmenovány 2 nové ulice, které vznikly v rámci výstavby Obytného parku - Kbely centrum. V rámci programu vystoupil hudebník Karel Vágner (syn pana Vágnera) se svými dětmi. Fotografie z celé akce jsou k vidění na www.photomodeling.cz/documents/131009.html nebo videozáznam na stránkách MČ Praha 9 - www.praha-kbely.cz

Aripuana a.s.


Slavnostní otevření hasičské zbrojnice

Vážení obyvatelé Kbel,

 

v úterý 29. 9. 2009 od 15:30 proběhlo slavnostní otevření hasičské zbrojnice.

Fotky z celé akce jsou k vidění na www.photomodeling.cz/documents/290909.html.

 

Aripuana a


Prohlášní o zajištění přístupu k nemovitostem

Vážení,

 

připravili jsme pro Váš Prohlášení o zajištění přístupu k nemovistosti. V případě, že je podmínkou pro čerpání Vaší hypotéky tuto skutečnost doložit, prosíme, vytisněte si přiložený dokument a předejte ho svému bankovnímu ústavu.

Děkujeme

 

Tým OPIDUM - reality a.s.

 


Čísla popisná

Vážení,

 

magistrátem hlavního města Prahy nám byla přidělena následující čísla popisná:

 

ul. Tauferova: budova D - 1041/2

ul. Žacléřská: budova E - 1040/3; budova F - 1040/1

ul. Vágnerova: budova G - 1039/1; budova H - 1038/3; budova I - 1037/6; budova J - 1036/4; budova K - 1035/2

 

Vpravo máte opět umístěny dokumenty ke stažení.

 


Podání Koluadačního souhlasu na Katastr nemovitostí

Vážení,

tímto sdělujeme, že dnešního dne byl na katastr vložen Kolaudační souhlas.

 

Všechny budoucí kupující prosíme, aby upozornili své hypoteční poradce, aby jim zástavní smlouvy byly vyhotovovány a nám doručovány ke kontrole již na zkolaudované bytové jednotky, ne na rozestavěné.

 

Děkujeme


Kolaudační souhlas

Dne 17.7. byla úspěšně dokončena kolaudace projektu. Vpravo jsme pro Vás umístili kolaudační souhlas. Budoucím kupujícím posíláme tuto kopii Kolaudačního soulhasu také poštou.

Zároveň jsme vedle zmiňovaného Kolaudačního souhlasu umístíli i jeho opravu (Sdělení o usnesení o opravě), jelikož došlo při jeho sepsání k překlepu.

Všechny klienty, kteří využili námi doporučovaného hypotéčního poradce informujeme, že společnosti HYPO - centrum tento Kolaudační souhlas automaticky předáváme.

 


Kolaudace

Vážení,

 

dnešním dnem, tj. 30.6.2009, začala závěrečná kontrolní prohlídka stavby Obytná skupina - Kbely střed za účelem vydání kolaudačního souhlasu.

 

Po skončení této prohlídky, která bude trvat několik dní, bude vydán kolaudační souhlas a o této skutečnosti Vás budeme neprodleně informovat.

 


Prohlášení vlastníka

Vážení budoucí kupující,

 

dne 16.6.2009 podal investor projektu návrh na zahájení řízení o povolení vkladu Prohlášení vlastníka rozestavěných budov na katastr nemovitostí.

 

Níže jsou k dispozici prohlášení vlastníka na jednotlivé budovy vždy ve třech dokumentech - návrh na zahájení řízení s razítkem Katastru nemovitostí, textová část a výkresová část (se skutečnými výměrami po geodetickém zaměření bytů). Pro stažení příslušného dokumentu použijte pravé tlačítko myši a „Uložit cíl jako“ nebo „Save target as“.

 

Budovy E a F byly vzhledem k fyzickému propojení sloučeny jako jedna budova se dvěma vchody, tudíž na tyto budovy existuje jediné, společné, prohlášení vlastníka.

 

Prohlášení vlastníka rozestavěné budovy je důležité pro přípravu zástavních smluv úvěrovými bankami. Klienti, kteří využili služeb našeho úvěrového partnera společnosti HypoCentrum, nemusí v této záležitosti nic podnikat, budou kontaktováni přímo slečnou Štruncovou.

Klienty, kteří využili služeb jiných úvěrových ústavů, prosíme o předání kopií příslušného Prohlášení vlastníka rozestavěné budovy jejich úvěrovému porad


Prohlášení vlastníka budova D


Prohlášení vlastníka budova E + F


Prohlášení vlastníka budova G


Prohlášení vlastníka budova H

Opravné prohlášení pro tuto budovu:


Prohlášení vlastníka budova I


Prohlášení vlastníka budova J


Prohlášení vlastníka budova K


Předpřejímky bytových jednotek

Vážení budoucí kupující,

 

po dohodě Investora s generálním dodavatelem stavby budou probíhat předpřejímky bytů v termínu od 7.7.2009. Všichni budoucí kupující budou e-mailem kontaktováni s návrhem termínu. Pokud Vám termín z nějakého důvodu nebude vyhovovat, bude možné se domluvit s naším technikem na jiném, individuálním termínu (kontakt na technika, který se bude starat o předávání bytů, bude uveden ve zmiňovaném e-mailu). Je však třeba počítat s tím, že vzhledem k počtu bytů bude individuální termín nejspíš následovat až po všech řádně navrhnutých termínech.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci.

 


Kolaudace 30.6.

Vážení zájemci,

 

v projektu Obytný park Kbely centrum bylo již v minulosti požádáno o kolaudační souhlas. Odbor výstavby MČ Praha 19 stanovil termín místního šetření na 30.6.2009.

 

O průběhu místního šetření Vás budeme na našich stránkách informovat. Po obdržení kolaudačního souhlasu budeme tento obratem zasílat Budoucím kupujícím.


Únor 2009

Byla dokončena hrubá stavba celého projektu. V současné době se v některých domech dokončují zednické práce, v jiných jsou již tyto práce ukončeny a začínají obklady koupelen. Zároveň se i nadále pracuje na inženýrských sítích a pokračuje výstavba policejní služebny.

 

Všem zájemcům o aktuální průběh výstavby se tímto omlouváme za dočasný výpadek proudu informací vzniklý problémy v komunikaci webmastera a hostingu webových stránek. Další fotografie budou přidány v co nejbližší době. Děkujeme za pochopení.

 


Červenec 2008

Byla dokončena hrubá stavba budovy D. Probíhají dokončovací práce na hrubé stavbě budov E a F, a na 4.NP budovy K. Bylo dokončeno 2. NP budovy I a dokončuje se 2. NP budovy J. U budovy G a H jsou dokončeny základové desky.

 


Červen 2008

Bylo dokončeno 4.NP domu D, 3.NP domů E, F a K. Pokračují práce na 1.NP domů I a J. Pracuje se na základech domů G a H.

 


Květen 2008

Byly dokončeny nebytové prostory v domech D, E a F, nadále pokračují práce na obytných patrech těchto domů včetně domu K.

Na domech I a J byly dokončeny základové desky a nyní pokračuje výstavba podzemních garáží. Prostory pod budoucími domy G a H se připravují na vybetonování základové desky.

 


Duben 2008

Pokračují práce na 1. nadzemních podlaží a 2. nadzemních podlažích domů D, E, F a K. Současně se dodělávají piloty pod domy G a H, dokončují se základové práce pod domy I a J.

 


Březen 2008

Byly dokončeny základy domů D, E, F a K. U domu D dochází k dokončování zdění 1. nadzemního podlaží, u domu E pokračuje zdění 1. podzemního podlaží.

 


Únor 2008

Pokračují práce na základech domů D, E, F a K.


Leden 2008

Dokončeny piloty pod domy D, E, F a K, pokračují práce na základech zbývajících domů.


Společnost Žacléřská a.s. si Vás dovoluje informovat, že k datu 10.12. byl změněn název společnosti na "OPIDUM - reality a.s.". Původní název byl spojený pouze s lokalitou Praha 9 - Kbely, je tudíž pro další vývoj společnosti nevhodný. S názvem společnosti došlo i ke změně sídla na "Malé náměstí 138/4, Praha 1, 110 00". Kontaktní adresa "Žacléřská 450, Praha 9 - Kbely, 197 00" i identifikační číslo společnosti zůstávají nezměněny.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

 


Listopad 2007

Byla započata výstavba. V současné době se vrtají piloty pro základy budov.


Září - Říjen 2007

Stavební povolení na výstavbu projektu "Obytná skupina Kbely střed - bytové domy, altán, veřejné osvětlení" nabylo právní moci dne 21.9.2007. Pro náhled klikněte na obrázek v pravo

 

V návaznosti na vydání stavebního povolení zahájil investor přípravu zasíťování pozemků určených pro výstavbu. Jedná se o zajištění provozuschopnosti stavby.

 


Srpen 2007

Dne 17.8.2007 bylo odborem výstavby Městské části Praha 19 vydáno stavební povolení na výstavbu projektu "Obytná skupina Kbely střed - bytové domy, altán, veřejné osvětlení"

V posledním týdnu v srpnu byly zahájeny přípravné stavební práce v mezích jaké umožnil stále probíhající archeologický průzkum.

 


Květen - Červenec 2007

V tomto období pokračují archeologické práce, které znemožňují jiné než základní přípravné zemní práce.

 


Duben 2007

Do prodeje uvedeny budovy G – K projektu Obytný park – Kbely centrum.

 


Březen 2007

byl zahájen archeologický průzkum. Došlo také k odstranění porostů dřevin, které nebudou součástí parku po dokončení Projektu Obytný park – Kbely centrum.

 

zahájení prodeje projektu Obytný park – Kbely centrum. Do prodeje byly uvedeny budovy D, E, F.

 

 

Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter